0

Marilyn Monroe від Womanizer — лімітована колекція незабаром на сайті та в магазинах No Taboo!

Marilyn Monroe від Womanizer — лімітована колекція незабаром на сайті та в магазинах No Taboo!

Неймовірна новинка від Womanizer – Marilyn Monroe Special Edition!

Ніжна, спокуслива, легка, принадна – все це про Мерлін Монро! Але також можна і сказати про легендарну вакуумну стимуляцію клітора від бренду жіночого задоволення Womanizer.

Нова колекція лімітованих вібраторів для клітора носить естетику та переконання найсексуальнішої жінки всіх часів та народів!

Іграшки, представлені в новій лімітованій колекції, мають варіації у чотирьох кольорах, які чудово відображають лаконічність та вишуканість вінтажної моди часів чарівної Монро.


Іграшка має незрівнянний функціонал.

10 рівнів інтенсивності та вміння вібратора відчувати ваше тіло подарує вам незабутню стимуляцію, яка м'яко зменшиться після досягнення вами яскравого оргазму!

Після заряджання іграшка дає вам 180 хвилин для гри. Вам знадобиться всього кілька миттєвостей для того, щоб отримати задоволення, уявіть скільки незабутніх оргазмів чекають на вас попереду!

Встигніть спробувати незрівнянний, як сама легенда епохи золотого Голлівуду, вібратор із лімітованої колекції Marilyn Monroe від Womanizer! Чекати на прем'єру залишилося зовсім недовго!

Мерлін Монро - особлива, кліторальний стимулятор від Womanizer - особливий, ви - особливі!