0

Часті запитання

1. Хочу придбати свою першу секс-іграшку, що краще обрати?

Насамперед вам потрібно подумати про те, який вид стимуляції вам найбільше подобається, чи можливо ви бажаєте спробувати щось нове. І вже відштовхуючись від відповідей на поставлені собі питання, ви можете більш точно обрати потрібну вам секс-іграшку. Наприклад дівчата часто обирають для першого досвіду міні-вібратори для стимуляції клітора, або вакуумні стимулятори Womanizer і його аналоги, також багато хто починає з звичайних фалоімітаторів. Чоловіки воліють знайомитися з секс-іграшками вибираючи для початку ерекційні кільця або насадки на член, щоб можна було більше принести задоволення своїй партнерці.

2. Як правильно підібрати розмір фалоімітатора/вібратора?

При виборі секс-іграшки у вигляді фалоімітаторів або вібраторів важливо розуміти для якого виду стимуляції він використовуватиметься, а також порівняти попередній досвід у сексі, на скільки вам підходив розмір члена партнера, і залежно від цих даних ви зможете без проблем підібрати іграшку за розміром . Багато хто починає з фалоімітаторів та вібраторів середнього або невеликого розміру. Першу іграшку для анальної стимуляції також вибирають з тоншим стволом і невеликою довжиною.

3. Вперше хочу спробувати збудник, як він діє, чи не зробить він гірше, і які бувають протипоказання?

Збудники в асортименті нашого секс-шопу сертифіковані і більша їх частина виготовлена ​​на рослинних та тваринних екстрактах. Завдяки своїм складам таблетки чудово підтримують потужну та тривалу ерекцію у чоловіків, а у жінок посилюють збудження та чутливість. Є препарати, які можна приймати гіпертонікам і діабетикам. Різноманітні БАДи створені для загальнозміцнюючого ефекту на сечостатеву функцію, а також для посилення відчуттів під час сексу.

Всі організми індивідуальні і мають абсолютно різну чутливість до діючих речовин, тому залежно від компонента, що діє, і не точного дотримання доз можуть виникати побічні ефекти у вигляді головного болю або закладеності носа. Наші фармацевти кохання з радістю допоможуть вам підібрати потрібний збудник.

4. Що можна купити в секс-шопі чоловікові, поки його дружина перебуває на останніх місяцях вагітності?

Під час такого прекрасного періоду в житті пари, звичайно ж, обом партнерам хочеться сексуальної розрядки, але на жаль на останніх місяцях секс може спровокувати передчасні перейми, тому гінекологи рекомендують утримуватися від сексу, але що ж робити в такому разі чоловікові? Все просто вам потрібен мастурбатор, в наш час існує безліч найрізноманітніших моделей. Деякі можуть бути виконані в реалістичному та об'ємному вигляді, а інші навпаки можуть бути силіконовим рукавом, від великого до кишенькового розміру. Ми рекомендуємо придбати кілька видів. Наприклад, можна взяти реалістичний мастурбатор у колбі або у вигляді торса для усамітнення, а невеликий кишеньковий мастурбатор використовувати в парі, щоб дружина могла з його допомогою задовольнити свого коханого, таким чином зробивши процес ще приємнішим.

5. Вперше захотіли спробувати урізноманітнити секс товарами із секс шопу, що можна взяти вперше?

У кожної пари настає момент, коли вони хочуть спробувати щось нове, але на початку завжди важко вирішити, що спробувати першим. Дуже поширеним першим кроком у світ секс-шопу є придбання сексуальної білизни або рольового костюма – це чудовий вибір! Пара зможе приміряти на себе різні образи, цим підняти сексуальні прелюдії до нового рівня.

Також багато хто починає з романтичних вечорів, з використанням масажних масел або свічок. Що може бути краще за еротичний масаж в кінці робочого дня або тижня!

6. Чи можна використовувати секс-іграшки у воді?

Звичайно, можна, і навіть потрібно, адже відчуття можуть бути абсолютно інші! Але важливо розуміти, що ваша іграшка має бути повністю водонепроникною, адже буде дуже сумно, якщо після гри у воді ваша улюблена іграшка перестане працювати. Тому у ванні можна використовувати секс-іграшки які не мають у собі жодних електроелементів (без вібрацій, пульсацій, ротацій, тощо) і повністю герметичні, або мають водонепроникність не нижче рівня IPX68. В інших випадках, якщо водонепроникність іграшки вказана на рівні IPX7, це означає, що вона вологостійка та захищена від бризок, але занурення у воду не передбачено.

7. Яка змазка найкраще підходить для постійного використання?

На даний момент існує безліч різних лубрикантів, для будь-яких видів сексу з різних основ. Але найпоширенішою і найчастіше використовуваною є змазка на водній основі. Завдяки своїй основі вона підходить для використання з презервативами та секс-іграшками з різних матеріалів, вона максимально схожа на природну змазку, тому не потребує змивання, а також відмінно зволожує шкіру.

8. Домовилися з хлопцем спробувати анальну стимуляцію, як правильно підібрати іграшку та мастило, щоб мінімізуватинеприємні відчуття?

Найголовніше у цій справі спочатку морально налаштуватися та обговорити з партнером усі ризики, і це вже 50% успіху! Багато хто обирає для першої анальної стимуляції анальну пробку невеликого розміру, оптимальним розміром пробки для новачка вважаються іграшки від 2,5 см і до 3,5 см в діаметрі, а також довжиною до 10 см.

Одним з таких же важливих кроків до приємного анального сексу вважається правильно підібрана змазка. Якщо ваша іграшка буде виготовлена ​​із силікону, то не рекомендується застосовувати змазки на силіконовій основі, оскільки такий лубрикант пошкодить поверхню іграшки. З іншими матеріалами можна використовувати і силіконові і водні змазки. Головне обрати саме анальный лубрикант, оскільки такі лубриканти часто мають більш густу консистенцію, а також можуть у своєму складі мати анестетики або релаксанти.

9. Як зрозуміти який матеріал секс-іграшки краще, та найбезпечніше?

У наш час секс-іграшки виконуються з найрізноманітніших матеріалів, кожен із них є безпечним для тіла людини, але ніхто не виключає індивідуальної гіперчутливості. Виділити найбезпечніший і найкращий матеріал для секс іграшки неможливо, тому що кожен матеріал має ті чи інші властивості. Кібершкіра дуже м'яка і схожа на людську шкіру, але вибаглива у догляді. ПВХ досить зносостійкий та пружний матеріал, який чудово ковзає та легко зберігається. Силікон щільний та еластичний, не вибагливий у догляді та дуже популярний. Метал і скло можна використовувати з будь-якими видами змазок, а також нагрівати чи охолоджувати. Залежно від переваг люди обирають іграшки з різних матеріалів, тому кожен з них хороший і безпечний.

10. Що в секс-шопі можна обрати на подарунок другові/подругі/коханим?

Насамперед будь-який подарунок із секс шопу крутий, ненудний та не банальний, тому це вже супер подарунок! При виборі товарів на подарунок важливо враховувати, наскільки у вас хороші і тісні стосунки з даною людиною і приблизно розуміти, яка буде реакція, щоб не образити отримувача. Будь-який товар у секс шопі вже буде прекрасним варіантом для подарунка. Багато хто дарує від лайтових до більш солідних продуктів. Наприклад, можна подарувати смачну їстівну олію для масажу або ароматну свічку з афродизіаками. Або можна розглянути варіанти сексуальної білизни або ролевих костюмів. І звичайно ж звернути увагу на іграшки, є велика кількість миленьких міні вібраторів у крутих упаковках, або технологічних мастурбаторів та багато функціональних іграшок для двох. Також у нас у продажу представлений набори із секс-іграшок та різних доповнень, багато хто часто вибирає саме цей варіант.