0

Матеріали Для секс іграшок

Матеріали Для секс іграшок

Матеріал

Матеріали для виготовлення секс іграшок (фалоімітаторів, вібраторів, мастурбаторів, секс ляльок і т.д.) використовуються найрізноманітніші - від гелю до високоякісного силікону і латексу. Секс іграшку, в не залежності від того, з якого матеріалу вона виготовлена, перед початком експлуатації необхідно обов'язково ретельно обробити антисептичним засобом. Для забезпечення більшої гігієнічності бажано використовувати подібні вироби з презервативом. Використовуючи секс іграшку, застосовуйте спеціальні лубриканти на водній основі, або інші мастила, компоненти яких не роблять руйнівної дії на матеріал, з якого виготовлено виріб. Після використання секс іграшки обробляють спеціальним антисептичним засобом, а вироби, виготовлені з кіберсилікону, додатково обробляють ще й тальком. Іграшки для сексу не можна кип'ятити, занурювати в гарячу воду, зберігати їх потрібно в сухих місцях, далеко від сонячних променів.

Секс-іграшки із пластику

Пластик

ABS plastic-синтетичний полімер. Твердий і гладкий матеріал, з якого виготовляють секс іграшки (в основному Вібратори на батарейках і інші електронні секс-товари), а також пульти управління до них. Такі вироби популярні, так як вони недорогі, за ними нескладно доглядати, сумісні з лубрикантами на водній і силіконовій основі. Недоліком пластикових виробів є відсутність еластичності і гнучкості. Для додання пластиковим ігрушкамшелковістості, ніжності на дотик, їх покривають покриттям VelvetTouch.

Секс-іграшки з полівінілхлориду

Полівінілхлорид (PVC)

Полівінілхлорид – PVC) - універсальний полімер. Екологічно чистий, недорогий матеріал, може володіти різним ступенем прозорості та еластичності. Вироби з ПВХ пружні, м'які, добре тягнуться. З ПВХ виготовляють вібратори, фалоімітатори, секс ляльок та інші іграшки. Перед використанням іграшки з ПВХ, її рекомендують трохи нагріти (наприклад, занурити в теплу воду). Так як ПВХ має обмежену термостійкість, іграшки з цього матеріалу не можна піддавати високих температур. Недоліком цього матеріалу є те, що він не піддається утилізації та вторинній переробці. До виробів з ПВХ підходять лубриканти на силіконовій і на водній основах.

Секс-іграшки з силікону

Силікон

Силікон (Silicone) - це органічний матеріал, м'який, шовковистий, пружний, не пористий, добре тягнеться. Силікон зовні схожий на гель або гуму. Вироби з силікону не викликають алергію, не токсичні, не вбирають запахи і досить довговічні. Крім вібраторів і фалоімітаторів з силікону виготовляють насадки і кільця, так як матеріал дуже гнучкий, може стискатися без пошкоджень під великим тиском. Вироби з силікону сумісні з мастилами на водній основі. Прийнято вважати, що силіконові іграшки найбезпечніші при використанні.

Латекс

Секс-іграшки з латексу

Латекс – Latex) - матеріал натурального походження, одержуваний спеціальним способом з рослин (сьогодні часто використовують синтетичний латекс). Гнучкий і пластичний матеріал, приємний на дотик. З латексу виготовляють секс іграшки, презервативи, еротичний Одяг. Штучний латекс, на відміну від натурального, не викликає алергічних реакцій. Матеріал має пористу структуру, тому добре вбирає запахи. Мастила для латексних іграшок-на водній і силіконовій основі.

Термопластична гума (TPR)

Термопластична гума (TPR) – це суміш полімерів, що володіє термопластичними властивостями. Цей матеріал відрізняється хорошою гнучкістю, стійкістю до тертя, а також має високу міцність. TPR має менш пористу структуру, ніж кібершкіра, але більш пористу, ніж силікон. Секс-іграшки з цього матеріалу не можна піддавати високих температур. Догляд за іграшками з термопластичної гуми дуже простий. Рекомендується використовувати спеціальні засоби для очищення секс іграшок або ж промивати теплою водою з милом. Термопластична гума-це абсолютно безпечний і нетоксичний матеріал.

Секс-іграшки з термопластичної резини та термопластичного еластомеру

Термопластичний еластомер (TPE)

Термопластичний еластомер – TPE) - суміш декількох полімерів. Він еластичний і м'який, менш пористий, ніж CyberSkin (кібершкіра), але більш пористий, ніж силікон. Термопластичний еластомер-це абсолютно гіпоалергенний матеріал, при виготовленні якого не використовуються фталати. З секс-іграшками з TPE найкраще використовувати лубриканти на водній основі. Матеріал гнучкий, пружний, стійкий до тертя, а також має високу міцність. Вироби з TPE не можна піддавати високим температурам. Для догляду за виробами з термопластичного еластомеру рекомендують користуватися спеціальними антибактеріальними засобами або промивати мильним розчином.

Секс-іграшки з гелю

Гель

Гель (Jelly) - еластичний, пружний, простий у догляді, має гарну теплопровідність. Гель виробляється на основі ПВХ з додаванням розм'якшуючих агентів. Виробам з цього матеріалу притаманні яскраві кольори, гладка ніжна поверхня, напівпрозорість. З гелю виготовляють яскраві і напівпрозорі секс іграшки, зберігати які бажано окремо в чохлі з тканини, далеко від прямих джерел світла. Чистити такі вироби необхідно спеціально призначеними антибактеріальними засобами. Водні та силіконові мастила добре поєднуються з виробами з гелю. Секс товари з гелю оптимальні по співвідношенню ціна-якість.

Секс-іграшки з пластизолю

Пластизоль

Пластизоль ( термопластичний еластомер) - це штучний пастоподібний матеріал, який не проходить стадію вулканізації, приготований з ПВХ і пластифікаторів. М'який і пружний, гладкий, міцний і податливий матеріал. Пластизоль може мати абсолютно різний зовнішній вигляд: бути прозорим, глянцевим або матовим. Застосовується для виробництва секс товарів не так часто, тому ціни на вироби з пластизолі трохи нижче.

Скло

Секс-іграшки зі скла

Скло (термостійке) - міцний матеріал, легко піддається чищенню, не накопичує шкідливих бактерій. Секс іграшки зі скла можна нагрівати і охолоджувати, вони надійні і ефективні. Фалоімітатори зі скла-це результат художньої ручної роботи з оригінальним дизайном. Всі вироби зі скла проходять термічний процес, який забезпечує їм високу міцність. Перед упаковкою всі секс іграшки зі скла перевіряються спеціальним приладом на наявність напруг, які можуть привести до утворення тріщин. Очищати такі іграшки рекомендують теплою водою з нейтральним миючим засобом.

Секс-іграшки з кібершкіриКібершкіра

Кібершкіра-реалістичний пористий матеріал, що представляє собою суміш ПВХ і силікону. Швидко приймає температуру тіла, гіпоалергенний. Вібратори і фалоімітатори з цього матеріалу мають всередині пружний стрижень, зовні покритий кібершкірою. Виріб повертається в первісний стан навіть після сильної деформації. Секс іграшки з кібершкіри недешеві, вимагають особливого догляду (обробка спеціальним тальком). Зберігають вироби в темному прохолодному місці. Лубриканти-тільки на водній основі.

Практично кожна передова компанія індустрії секс-товарів має унікальну формулу створення реалістичного матеріалу.

Відома компанія Doc Johnson запатентувала свою формулу кібершкіри-Ultra Realistic (UR3), для пом'якшення якої використовується спеціальний комплект пом'якшувачів ur3 і в ній відсутні фталати. Аналогами цього матеріалу є також: LoveSkin (компанія ToyJoy), Nature Skin (компанія Orion), Futurotic і SoftTouch (компанія California Exotic Novelties).