24h Цілодобова доставка по Києву
0

Дзвіночок для сексу (10359)

  • Ціна: 145 грн.
  • Наявність: Немає
  • ID: 10359

Характеристики

Немає на складі

star star star star star
Переглядів: 3060
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті

Інтересно, скільки чудових ночей було упущено просто з тієї причини, що хтось не захотів відволікати другу половинку від справ... або порахував її занадто втомленою... та не важливо. Важливо те,що дуже часто ми мовчимо про свої бажання, а люди - то не телепати ... предлагаем витончене вирішення проблеми – Дзвіночок час сексу Ring for sex. З ним нічого не потрібно говорити. Досить просто зателефонувати в дзвіночок, і відразу все стає зрозуміло – час сексу. Дуже зручно. Навіщо слова, якщо є дзвіночок? А ще Дзвіночок Ring for sex допоможе вам урізноманітнити своє сексуальне життя. Адже з ним можна відчути себе повелителем, всі бажання якого виконуються – досить зателефонувати в дзвіночок. Сам дзвіночок має вельми "говорить" дизайн. Яскравий червоний колір і більш ніж зрозумілий напис не залишають сумнівів у призначенні цього музичного інструменту. І сам факт придбання такого дзвіночка теж скаже багато про що. Залишається тільки побажати, щоб дзвін цього дзвіночка ніколи не залишався без відповіді.

Лариса 24.11.2016

Подарила парню на годовщину как один из подарков. Подарок довольно оригинальный, парню понравился, и я сама рада, что такой вариант подвернулся под руку, ибо выбирая подарок - очень долго ломала голову, что же выбрать, ведь у любимого все есть. А здесь ну просто подфартило!
Качество хорошее, и обслуживание очень хорошее! В который раз обращаюсь, не возникает вообще никаких проблем. В отличие от других интернет-магазинов, ребята очень приятные, ассортимент хороший. И каждый раз видно, как магазин развивается и растет. Спасибо, что вы есть, ребята!

Ева 24.11.2016

Недавно, в нашей спальне появился колокольчик для секса! Купить решили «по-приколу», а оказалась довольно занятная штука)) Правда, если быть до конца откровенным, то он не только в спальне, а все чаще и чаще перемещается то в ванную, то на кухню, то в зал (если вы понимаете, о чем я :D). Хорошо, что кроме нас никого нет в квартире и никто не мешает, по этому – нужно наслаждаться такими моментами наедине, а колокольчик в этом поможет :D

Відгуки:
Схожі товари