0

Гра настільна Fifty Shades Of Grey (50 Відтінків Сірого) (21643)

  • Ціна: 1 500 грн.
  • Наявність: Є
  • ID: 21643

Характеристики

Категорія: Еротичні ігри для компанії
Колір: Білий; Чорний
Стать: Для жінок; Для чоловіків; Для пари
Виробник: Fifty Shades of Grey
Країна: Великобританія

star star star star star
Переглядів: 4349
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті

У "П'ятдесяти відтінках сірого", звичайно, є правила, ігрові Окуляри та інші атрибути настільних ігор, але це — не головне. Головне те, що гра майже цілком складається з питань. Відвертих питань, на які потрібно буде давати відповіді всередині компанії. А потім обговорювати їх. Для кого ця гра: абсолютно точно - для всіх прихильниць і шанувальників книги і фільму «П'ятдесят відтінків сірого». Для тих, хто хоче трохи спровокувати компанію на відверті розмови. Для гри серед друзів з прицілом на те, що до вечора одна з пар буде не просто друзями. Для людей з відкритими поглядами на традиційну мораль. Особливо радують в цьому випадку питання, які можна вписувати в деякі картки самостійно. Для тих, хто шукає спосіб зізнатися партнеру в своїх таємних бажаннях. І, нарешті, це просто прекрасний подарунок романтичній людині. У коробці: 300 карток з різними відверто-романтичними питаннями, кожен з яких може стати темою окремого обговорення. 150 жетонів богині. 1 вкладиш Крістіана Грея. 34 картки»мої відповіді". Договори про нерозголошення. Каталог різних цікавих штук, які можуть стати в нагоді після гри.

Гра на німецькій мові.


Пора грати як Грей!

Fifty Shades Of Grey-відчуйте себе героями бестселера! З лінією продуктів Fifty Shades of Grey кожен зможе відчути себе героєм гучних бестселерів. Про чудову якість цієї продукції говорить стильна, красива, стримана, і некомпроментуюча упаковка, а самі секс-іграшки підходять не тільки «для неї або для нього», але і для пар. З кожним товаром, в комплекті розкішний оксамитовий мішечок для зберігання, а також рекомендації по використанню і впровадженню предметів в сексуальні відносини, все це ніби обіцяє наближається задоволення! Мимоволі згадується та розкіш і пишність вишукувань, які були описані в однойменній книзі і її екранізації - "50 Відтінків Сірого", "50 відтінків темніше", "50 Відтінків Свободи", ці кошти доведуть кожному - саме ви гідні всього найкращого! Вчора-на екрані, Сьогодні - у Вашому розпорядженні! Іграшки 50 Відтінків Сірого, стали найбільш швидко продаваними товарами для дорослих в Європі. Трохи пізніше, купити Легендарні Вагінальні кульки, наручники, Батоги, флогери та інші секс-товари, стало доступним і в інших країнах світу. 


Кирил 30.06.2016

нам очень понравилась эта игра. Ранее покупал фанты и видимо с них все началось...но эта игра меня поразила. очень жесткая и каверзная, а подвохи...очень грязные подвохи меня просто покорили.

Відгуки:
Схожі товари