24h Цілодобова доставка по Києву
0

Нова колекція мастурбаторів Hedy X від Svakom!

Нова колекція мастурбаторів Hedy X від Svakom!

Нова колекція нереалістичних мастурбаторів для чоловіків Hedy X від Svakom!

Компанія Svakom представила колекцію Hedy X — оновлену версію своїх чоловічих мастурбаторів!

«Хоча в першій версії кольори упаковок та самих мастурбаторів були основним індикатором різних текстур, на цей раз у нас також є назви. Вони вказують на емоції або почуття, які Svakom намагається у вас викликати», — пояснив представник компанії.

«Впевненість, реакція, досвід, швидкість і контроль — це сміливі заяви, які звучать майже як виклик, і ми безумовно тут для цього».

У набір продуктів входить «футляр для зберігання і транспортування іграшки, а також він служить опорою для іграшки, яка утримує виріб до тих пір, поки він не висохне», - додав представник, і саше зі змазкою на водній основі.

Головною особливістю мастурбаторів Hedy X є «м'який і еластичний матеріал, який доставляє неймовірне задоволення при кожному русі й з різними текстурами, вигравіюваними в кожному варівнті дизайну. Кожен візерунок — на обох сторонах кожного мастурбатора розроблений для створення особливого ритму і відчуттів при русі, яке дозволить вам відключитися від інших органів почуттів і по-справжньому зануритися у свої відчуття».


Материал ХBIZ ©