24h Цілодобова доставка по Києву
0

Гідропомпа Bathmate HYDROMAX 7 Червона, Потужність + 35% (32047)

  • Ціна: 4 350 грн.
  • Наявність: Немає
  • ID: 32047

Характеристики

Вид помпи: Гідропомпа
Призначення: Для члена
Тип товару: Вакуумна помпа
Функції: Без вібрації
Категорія: Чоловічі помпи
Колір: Червоний
Матеріал: ABS-пластик; Мед. силікон
Довжина: 21 см
Діаметр: 5 см
Стать: Для чоловіків
Країна: Великобританія
Виробник: Bathmate
Немає на складі

star star star star star
Переглядів: 614
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті

Гідропомпа другого покоління від Bathmate HYDROMAX 7-інноваційний продукт, створений спеціально для чоловіків, що піклуються про чоловічу силу і своє здоров'я. Нова модель HYDROMAX 7 має особливу, відмінну рису від інших помп з цієї серії. HYDROMAX 7 має на 35% більшу потужність всмоктування, завдяки чому результати не змусять себе довго чекати!

HYDROMAX 7 також має оновлений клапан, в який доданий перемикач для швидкого скидання води і фіксації розрядження.

Гідропомпа HYDROMAX 7 потужно, швидко і ефективніше збільшує член як в довжину, так і товщину, а також: тренує еректильну функцію, підвищує сексуальну активність, усуває передчасну еякуляцію і покращує мікроциркуляцію крові і тонус судин. 

Помпа абсолютно безпечна, проста у використанні і ефективна – вона зручно кріпиться на підставі пеніса, не викликаючи дискомфорту, і створює достатній тиск для ефективних тренувань, не вимагаючи постійної підкачки.


Завдяки гидропомпе:

- відбувається посилений приплив крові до тканин пахової області, каверозних тіл, в наслідок чого збільшується довжина і діаметр статевого члена

- ерекція пеніса стає більш вираженою і тривалою

- ваш пеніс буде сильнішим

- при регулярному використанні відбувається збільшення пеніса.

Інструкція по застосуванню гідропомпи Bathmate.

1) Заповніть ванну водою.

2) коли ви знаходитесь у ванні, покласти гідропомпу Bathmate під воду, почекайте поки він повністю заповниться водою, потім введіть член в колбу.

3) Натисніть на Bathmate вниз, до тазу (до себе) кілька разів, для створення розрядження всередині помпи. Ви відчуєте сильний тиск в пенісі. Якщо тиск занадто велике, впустіть в колбу трохи води, натиснувши на клапан. Можливо, вам доведеться викачати трохи більше води, якщо розрядження недостатнє, натиснувши на Bathmae чотири-п'ять разів.

4) якщо ви відчуваєте, що це межа терпимості, не качайте далі, сидіть з помпою протягом п'яти хвилин. За цей час пеніс сильно розтягнеться і ви переконаєтеся, що спокійно і без болю можна видавити ще деяку кількість води. Майте на увазі, що у вас не вийде створити таке розрядження, яке могло б пошкодити ваші судини. Максимальне розрядження, яке дозволяє створити Bathmate Hercules це 2 атм. Після перших п'яти хвилин використання вакуумної помпи, робіть відпочинок, вивільняючи пеніс, відновлюючи циркуляцію крові і забезпечення тканини киснем.

5) через 3-5 хвилин, потрібно продовжити тренування. Ступінь збільшення члена, видно на шкалі з поділами. Контролюйте ступінь розрядження, намагаючись домогтися нового міліметра, кожен раз при заняттях.

6) повторіть кілька підходів за один прийом ванни. Майте на увазі, що не варто тренуватися, більше 25 хвилин. Тренуйтеся з вакуумною помпою кожен день, або 1 раз в 2 дні. Результат не змусить довго чекати себе. Серед щасливих володарів гідропомпи є чоловіки які досягали збільшення члена 3, 4 і навіть 5 см за один рік за допомогою вакууму Bathmate, не вдаючись до відомих вакуумних екстендерних систем на зразок Phallosan і тим більше операцій.

7) якщо ви відчуваєте, що тиск великий, злегка натисніть на скидаючий клапан у верхній частині Bathmate. Це дозволить послабити тиск. Після 15-25 хвилин тренувань, натисніть на клапан у верхній частині Bathmate і зніміть пристрій. Потім встаньте так що б ви могли побачити результат. Кожен раз ви не будете розчаровані.

8) ми рекомендуємо 15-25 хвилин за сесію. Використовувати пристрій, раз або два на день, але не менше ніж три рази на тиждень для досягнення кращих результатів.

Важливо:

Чорний дозатор у верхній частині клапана рухається шляхом натискання і повороту вправо і вліво, де він повинен замкнутися на місці, закривши клапан. Переводити його в закрите положення слід тільки в разі заповнення Hydropump водою в душі. Весь інший час чорний дозатор повинен завжди перебувати в центральному ( відкритому ) положенні. В противному випадку Hydropump працюватиме некоректно.

Для того щоб збільшити ефективність занять з помпою рекомендуємо вам застосовувати техніку Jelqing (Джелкінг). Це простий і дієвий спосіб закріплення результату після тренувань. Сенс цієї техніки в стимулюванні надходження крові в пеніс. Після декількох місяців тренувань кровоносні порожнини збільшуються в об'ємі. Збільшення кровотоку, в свою чергу, збільшує обсяг члена.

Тому ми хочемо з вами поділиться інструкцією із застосування даної техніки.

1)    Після використання одні із помпа Bathmate зачекайте поки ерекція спаде приблизно до 50-75% (не можна займатися джелкінгом при повній ерекції, можна пошкодити судини), пеніс повинен бути розслабленим на стільки, щоб можна було легко просувати кров через нього.

2)    Нанесіть на член спеціальну сироватку Jelqing Enhancement serum або лубрикант на водній основі. Зімкніть вказівний і великий палець на підставі члена (рука повинна бути якомога ближче до лобка)

3)    Починайте рух руки від лобка в вгору до голівки пеніса, при цьому трохи здавлюючи член (тиск не повинно бути болісно, але ви повинні відчувати, як штовхаєте кров вперед).

4)    Зупиняйтеся кожен раз перед самою головкою, вона не повинна здавлюватися. Такий рух займає за часом приблизно 3 секунди.

5)    Рух варто повторити 100 разів, чергуючи руки, вправи повинні повторяться 3-5 разів на тиждень

Важливі зауваження:

  • Ніколи не займайтеся джелкінгом з повною ерекцією.
  • Зупиніться, якщо процес стає болючий.
  • Ніколи не здавлюйте головку члена.
  • Еякуляція не повинна відбуватися під час джелкінга.На колбі помпи є спеціальна шкала - з нею результати будуть ще наочніше.


РОЗМІР


Загальна довжина 29 см

Довжина колби 21 см

Діаметр колби всередині 5 см


Максимальна сила тиск всередині помпи-0,55 бар.


Дана гідропомпа підходить при товщині пеніса в ерегованому стані до 4,5 см і довжині до 18 см.

Максимальний результат досягається при регулярному використанні.

ПЕРЕВАГИ ВСІХ ГІДРОПОМП ПОЛЯГАЄ В ТОМУ ЩО КОЛБА ЗАПОВНЮЄТЬСЯ ВОДОЮ А НЕ ПОВІТРЯМ - ЗАВДЯКИ ЧОМУ ЦЕ КОМФОРТНО ПРИ ВИКОРИСТАННІ, СПРИЯЄ РІВНОМІРНОМУ ЗАПОВНЕННЮ І ПРАВИЛЬНОМУ ПОЛОЖЕННЮ ПЕНІСА В КОЛБІ. ПРОЦЕС ВАКУУМУ ВІДБУВАЄТЬСЯ БЕЗБОЛІСНО.

Генадий 19.01.2020

Помпа реально вещь.не сравнить с обычными!И работает быстрее

Богдан 25.03.2019

Подскажите пожалуйста, а в чем отличие HYDROMAX 5, 7, и 11 ?

Відгуки:
Схожі товари