24h Цілодобова доставка по Києву
0

Гідропомпа Bathmate HydroXtreme 7 (32042)

  • Ціна: 8 250 грн.
  • Наявність: Немає
  • ID: 32042

Характеристики

Вид помпи: Гідропомпа; Механічна (з грушею)
Призначення: Для члена
Тип товару: Вакуумна помпа
Функції: Без вібрації
Категорія: Чоловічі помпи
Колір: Прозорий
Матеріал: ABS-пластик; Мед. силікон
Довжина: 22.5 см
Діаметр: 5.3 см
Стать: Для чоловіків
Країна: Великобританія
Виробник: Bathmate
Немає на складі

star star star star star
Переглядів: 973
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті

 Новинка 2019 року тільки в мережі NoTaboo!!!

Принцип роботи Hydropump полягає у створенні вакуумного ущільнення, що охоплює пеніс в не ерегованому стані, в області зіткнення пристрою і таза користувач. Коли насос притискають до тіла, сильфон скорочується, а вода виходить з пристрою через відкритий клапан. Коли насос відпускають, сильфон розширюється, а клапан закривається, створюючи в пристрої частковий вакуум. Він змушує пеніс розширюватися і наповнюватися кров'ю, приводячи його в ереговане стан. Повторне накачування збільшує вакуум і підсилює ерекцію.

Користувач управляє клапаном, повертаючи його кришку: за годинниковою стрілкою-відкрити клапан, проти годинникової стрілки-закрити клапан. Коли клапан закритий, Скинути внутрішній вакуум не можна. В даному положенні здійснюється накачування або використовується ручна груша з відповідною метою. Коли клапан відкритий, на його кришку можна натиснути і подолати опір пружини. Таким чином, клапан відкривається і повітря або вода надходять назад в корпус насоса, тим самим частково або повністю скидаючи вакуум.

Вакуум в пристрій Bathmate Hydropump створюється силою пружною віддачі насоса з сильфоном манжетного типу, тому користувач не зможе перевищити безпечний рівень часткового вакууму, встановлений європейськими та американськими медичними правилами.


Важливо:

Чорний дозатор у верхній частині клапана рухається шляхом натискання і повороту вправо і вліво, де він повинен замкнутися на місці, закривши клапан. Переводити його в закрите положення слід тільки в разі заповнення Hydropump водою в душі. Весь інший час чорний дозатор повинен завжди перебувати в центральному ( відкритому ) положенні. В противному випадку Hydropump працюватиме некоректно.

Використання Hydropump в душі :

В душі ви можете використовувати спеціальний ремінь, прикріпивши його відповідним чином до Hydropump і тим самим звільнивши руки для миття.

1)      Розслабтеся в душі протягом декількох хвилин.    

2)      Закрийте клапан, повернувши його за годинниковою стрілкою.

3)      Натисніть пальцем на чорний дозатор, перевівши його в закрите положення, витягніть спеціальну вставку ( щоб забезпечити повітрю вихід ), потім переверніть Hydropump і наповніть водою з душової лійки.

4)      Встановіть вставку на місце.

5)      Помістивши Hydropump на пеніс в НЕ ерегованому стані так, щоб Що б сильфон щільно прилягав до тазу, а чорний дозатор знаходився в закритому положенні. Камеру можна як підняти, так і трохи опустити – в залежності від вашого ступеня комфорту.

6)      Створіть герметичне ущільнення в області зіткнення пристрою з тілом, переконавшись, що положення першого не викликає у вас дискомфорт і що яєчка не задіяні в процесі.

7)      Трохи підніміть Hydropump, відкрийте клапан, перевівши чорний дозатор в центральне положення і починайте качати.

8)      Переконайтеся, що чорний дозатор знаходиться в центральному (відкритому ) положенні під час накачування.

9)   Качайте повільно і плавно до тих пір, поки сильфон не залишиться в стислому положенні, вказуючи на те, що створений оптимальний вакуум.

10)   Для збільшення вакууму і кращого контролю використовуйте ручну грушу, яку можна приєднувати до насоса через шланг або безпосередньо. Пам'ятайте про те, що з'єднання між ручною грушею для накачування і клапаном Hydropump не розраховано на те, щоб бути постійним. З цієї причини під час використання ручну грушу необхідно утримувати в одному положенні, а після досягнення оптимального вакууму – знімати. Для забезпечення більш тривалого з'єднання використовуйте з'єднувальний шланг.

11)   Щоб зняти Hydropump , відкрийте клапан, повернувши його кришку проти годинникової стрілки, скиньте вакуум, натиснувши на кришку клапана для задіяння швидкодіючого механізму, а потім зніміть Hydropump з пеніса.

Для того щоб збільшити ефективність занять з помпою рекомендуємо вам застосовувати техніку Jelqing (Джелкінг). Це простий і дієвий спосіб закріплення результату після тренувань. Сенс цієї техніки в стимулюванні надходження крові в пеніс. Після декількох місяців тренувань кровоносні порожнини збільшуються в об'ємі. Збільшення кровотоку, в свою чергу, збільшує обсяг члена.

Тому ми хочемо з вами поділиться інструкцією із застосування даної техніки.

1)    Після використання одні із помпа Bathmate зачекайте поки ерекція спаде приблизно до 50-75% (не можна займатися джелкінгом при повній ерекції, можна пошкодити судини), пеніс повинен бути розслабленим на стільки, щоб можна було легко просувати кров через нього.

2)    Нанесіть на член спеціальну сироватку Jelqing Enhancement serum або лубрикант на водній основі. Зімкніть вказівний і великий палець на підставі члена (рука повинна бути якомога ближче до лобка)

3)    Починайте рух руки від лобка в вгору до голівки пеніса, при цьому трохи здавлюючи член (тиск не повинно бути болісно, але ви повинні відчувати, як штовхаєте кров вперед).

4)    Зупиняйтеся кожен раз перед самою головкою, вона не повинна здавлюватися. Такий рух займає за часом приблизно 3 секунди.

5)    Рух варто повторити 100 разів, чергуючи руки, вправи повинні повторяться 3-5 разів на тиждень

Важливі зауваження:

  • Ніколи не займайтеся джелкінгом з повною ерекцією.
  • Зупиніться, якщо процес стає болючий.
  • Ніколи не здавлюйте головку члена.
  • Еякуляція не повинна відбуватися під час джелкінга.Внутрішня довжина для проникнення 22,5 см. Внутрішній діаметр 5,3 см.

В комплекті:

Гідропомпа, груша, шланг з'єднувач від груші до помпи, 12 мл Очищувач для помпи, спонж для чищення помпи, маленький рушник,, замочок з кодовим значенням, ремінь-тримач для використання в душі, лінійка браслет, лист вкладиш в картинка з з пробником крему для збільшення пеніса, книга по використанню на 10 мовах (російська є ), сумка для зберігання.

Андрей 04.06.2020

Переживал немного, что выброшу деньги зря, но меня убедили в том, что гидронасос намного эффективнее нежели помпа. Сравнить с помпой не могу, поскольку даже не покупал ее, но гидронасос действительно оказал действие на мой половой орган, после применения он вырос и стал твердым, нужно обязательно пользоваться перед сексом.

Валентин 02.06.2020

Это лучшая помпа из всех которые у меня были,она у удобная и результатом очень доволен .
Спасибо за консультацию и за улучшение моей сексуальной жизни

Илья 23.03.2019

Мне подарили буквально пару дней тому... Я очень доволен помпой! такого качества я не встречал!

Відгуки:
Схожі товари