24h Цілодобова доставка по Києву
0

Попперс Trays Of Rave (12203)

 • Ціна: 450 грн.
 • Наявність: Є
 • ID: 12203

Характеристики

Категорія: Збудники для двох
Основа: Рослинна
Особливості препарату: З ароматом
Призначення препарату: Для потенції
Тип: Пробник
Функції препарату: Збудження; Посилення ерекції; Посилення оргазму; Підвищення лібідо; Підвищення потенції
Стать: Для жінок; Для чоловіків

star star star star star
Переглядів: 20803
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті
Trays Of Rave
попперс

Попперс Trays Of Rave відрізняється своєю м'якою інтенсивністю і чудодійним ефектом, який залишить незабутні враження від його використання. Дозвольте взяти від життя всі найяскравіші фарби відчуттів. Попперс - це розслабляючий препарат швидкої дії. Шляхом розширення дрібних судин, які заповнюються великою кількістю крові, знижується тиск, прискорюється робота серця. В результаті збільшення кровотоку виникає стан, наближене до невагомості, загострюються смак, дотик, і в разі сексуального контакту відчуття стають гостріше, а оргазм більш потужний, яскравий і триває набагато довше. При використанні афродизіаків, попперс значно підсилює їх дію, викликаючи сексуальний драйв, розкріпачення і ейфорію, хоча сам попперс не є афродизіаком. Рекомендується застосування в сексі для досягнення нових незабутніх відчуттів від статевого акту або мастурбації, широко поширене застосування при анальному сексі, тому що попперс має властивість розслабляти гладку мускулатуру. Його розслаблюючу дію значно загострює відчуття під час оргазму, наповнює неймовірним почуттям задоволеності і легкості. Попперс є невід'ємним атрибутом клубного диско і руху рейв культури.

Спосіб застосування та дози:

Поставте відкритий флакон в приміщенні, шляхом випаровування летючих речовин попперса Trays Of Rave, повітря в кімнаті наповниться інтенсивно пахнуть пахощами. Так само можна вилити частину вмісту з флакона на блюдце для збільшення площі випаровування. Дія попперса відчувається приблизно через 10-15 хвилин після наповнення кімнати ароматом. Одну пляшечки на 10 мл, як правило, можна використовувати до 1 місяця (застосовуючи 3-4 рази на тиждень). 20% попперс можна вдихати безпосередньо з флакона (досить 2-3 глибоких вдиху). Таким метод використання попперса зберігає ефект протягом 3-10 хвилин.

Умови зберігання:
Попперс повинен зберігається при особливих умовах. Прохолодне темне місце, таке як холодильник, забезпечить йому збереження до 5 років, при розкритій пляшечці препарат протримається кілька тижнів. Температура повинна бути в межах + 3°C. закритим і відкритим баночках необхідно забезпечити однакову умову зберігання, тому варто їх зберігати разом. Якщо ви хочете скористатися попперсом і тільки вийняли його їх холодильника, то не поспішайте відкривати, щоб не виник конденсат на стінках флакона, він повинен зігрітися до кімнатної температури (не нагрівати самостійно).

Протипоказання і запобіжні заходи:

 • використовувати особам старше 18 років;
 • не використовувати попперс при вживанні алкоголю;
 • не застосовувати при зниженому кров'яному тиску;
 • не застосовувати при серцево судинних захворюваннях, людям страждаючим глаукомою, анемією;
 • не рекомендує приймати препарат вагітним;
 • не застосовувати зі збудниками;
 • не приймати всередину ні за яких обставин - високотоксичний!;
 • не допускати попадання на шкіру або слизову оболонку;
 • не залишати під прямими сонячними променями;
 • не нагрівати (тобто берегти від контакту з сірниками, запальничками, палаючою сигаретою тощо), тому що містять легкозаймисті та токсичні речовини.

Склад:
Речовини з яких складається попперс відносяться до n-алкілнітрітам і не є забороненим або обмеженим до продажу. Попперс створений на основі ізобутілнітріта. Ця речовина не є наркотиком і не входить у фармакологічну групу. Крім того, що даний препарат продається без рецепта, у нас він доступний і за ціною.

Об'єм: 10 мл.

Немає відгуків про цей товар.

Відгуки:
Схожі товари