0

Попперс Super Rush, 10 мл (19702)

 • Ціна: 450 грн.
 • Наявність: Немає
 • ID: 19702

Характеристики

Немає на складі

star star star star star
Переглядів: 21467
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті
Super Rush 40%
попперс

Super Rush 40% є відгуком легендарного попперса Rush, одного з найпопулярніших і сильних попперсів в світі, який за популярністю стоїть на одному ряду з Елвісом Преслі і може похвалитися мільйонними продажами по всьому світу. Super Rush 40% має незвичайний, ледь помітний, приємний запах і екстра-сильний ефект. Якщо ви бажаєте зануритися в атмосферу руху, веселощів і емоційного підйому, то попперс Super Rush 40% - Ваша Знахідка! Незабутні, ні з чим незрівнянні відчуття – це Super Rush 40%. Попперс - це розслабляючий препарат швидкої дії. Шляхом розширення дрібних судин, які заповнюються великою кількістю крові, знижується тиск, прискорюється робота серця. В результаті збільшення кровотоку виникає стан, наближене до невагомості, загострюються смак, дотик, і в разі сексуального контакту відчуття стають гостріше, а оргазм більш потужний, яскравий і триває набагато довше. При використанні афродизіаків, попперс значно підсилює їх дію, викликаючи сексуальний драйв, розкріпачення і ейфорію, хоча сам попперс не є афродизіаком. Рекомендується застосування в сексі для досягнення нових незабутніх відчуттів від статевого акту або мастурбації, широко поширене застосування при анальному сексі, тому що попперс має властивість розслабляти гладку мускулатуру. Його розслаблюючу дію значно загострює відчуття під час оргазму, наповнює неймовірним почуттям задоволеності і легкості. Попперс є невід'ємним атрибутом клубного диско і руху рейв культури.

Спосіб застосування та дози:

Поставте відкритий флакон в приміщенні, шляхом випаровування летючих речовин попперса, повітря в кімнаті наповниться інтенсивно пахнуть пахощами. Так само можна вилити частину вмісту з флакона на блюдце для збільшення площі випаровування. Дія попперса відчувається приблизно через 10-15 хвилин після наповнення кімнати ароматом. Одну пляшечки на 10 мл, як правило, можна використовувати до 1 місяця (застосовуючи 3-4 рази на тиждень).

Умови зберігання:
Попперс повинен зберігається при особливих умовах. Прохолодне темне місце, таке як холодильник, забезпечить йому збереження до 5 років, при розкритій пляшечці препарат протримається кілька тижнів. Температура повинна бути в межах + 3°C. закритим і відкритим баночках необхідно забезпечити однакову умову зберігання, тому варто їх зберігати разом. Якщо ви хочете скористатися попперсом і тільки вийняли його їх холодильника, то не поспішайте відкривати, щоб не виник конденсат на стінках флакона, він повинен зігрітися до кімнатної температури (не нагрівати самостійно).

Протипоказання і запобіжні заходи:

 • використовувати особам старше 18 років;
 • не вдихайте безпосередньо з флакона;
 • не використовувати попперс при вживанні алкоголю;
 • не застосовувати при зниженому кров'яному тиску;
 • не застосовувати при серцево судинних захворюваннях, людям страждаючим глаукомою, анемією;
 • не рекомендує приймати препарат вагітним;
 • не застосовувати зі збудниками;
 • не приймати всередину ні за яких обставин - високотоксичний!;
 • не допускати попадання на шкіру або слизову оболонку;
 • не залишати під прямими сонячними променями;
 • не нагрівати (тобто берегти від контакту з сірниками, запальничками, палаючою сигаретою тощо), тому що містять легкозаймисті та токсичні речовини.


Склад:
Isopropyl Nitrite. Речовини з яких складається попперс відносяться до n-алкілнітрітам і не є забороненим або обмеженим до продажу. Попперс створений на основі ізобутілнітріта. Ця речовина не є наркотиком і не входить у фармакологічну групу. Крім того, що даний препарат продається без рецепта, у нас він доступний і за ціною.

Об'єм: 10 мл.


Паша 01.04.2017

Брали на пробу компанией. Недовольных не было! Всем понравилось.

Алина 20.03.2017

Часто берем с друзьями для более ярких эмоций и впечатлений.

Эврика 24.01.2017

Если вы планируете окунуться в атмосферу движения, веселья и эмоционального подъема, то попперс Super Rush в этом поможет

Ира 24.01.2017

Один из самых любимых!!!!

Паулина 23.01.2017

только позитив и только лучшие отзывы))))

Тимофей 23.01.2017

заказываю часто, и только на этом сайте, присылают очень быстро, а поперс очень хороший.

Толян 23.01.2017

Расслабляет все мышцы

Виктория 15.11.2016

Попперс Super Rush! Всегда Попперс Super Rush! Самый лучший попперс, это Попперс Super Rush!

Ирина 25.10.2016

Покупка удачная, ночь шикарная. Попперс Super Rush, стал нашим идеальным решением и открытием. Покупкой очень очень довольны.

Катя 05.08.2016

Поперс хороший, я пробовала и другие. Но этот просто улет .

Марта 01.07.2016

Вот это супер! Чудо средство , мне очень понравилось! А мой мужчина до сих пор не может забыть ту волшебную ночь!

Кет 02.12.2015

Вот это настоящий кайф я получила, чуть крышу не снесло!!!

Відгуки:
Схожі товари