24h Цілодобова доставка по Києву
0

Попперс " Reds" (12204)

 • Ціна: 450 грн.
 • Наявність: Є
 • ID: 12204

Характеристики


star star star star star
Переглядів: 55783
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті
Reds
попперс

Випробуйте з попперсом Reds відсутність почуття часу. Потужна формула цього флакона дозволить взяти від життя всі найяскравіші фарби відчуттів. Це ще раз доводить, що попперси, вироблені у Великобританії, є найпотужнішими і якісними попперсами в світі. Попперс - це розслабляючий препарат швидкої дії. Шляхом розширення дрібних судин, які заповнюються великою кількістю крові, знижується тиск, прискорюється робота серця. В результаті збільшення кровотоку виникає стан, наближене до невагомості, загострюються смак, дотик, і в разі сексуального контакту відчуття стають гостріше, а оргазм більш потужний, яскравий і триває набагато довше. При використанні афродизіаків, попперс значно підсилює їх дію, викликаючи сексуальний драйв, розкріпачення і ейфорію, хоча сам попперс не є афродизіаком. Рекомендується застосування в сексі для досягнення нових незабутніх відчуттів від статевого акту або мастурбації, широко поширене застосування при анальному сексі, тому що попперс має властивість розслабляти гладку мускулатуру. Його розслаблюючу дію значно загострює відчуття під час оргазму, наповнює неймовірним почуттям задоволеності і легкості. Попперс є невід'ємним атрибутом клубного диско і руху рейв культури.

Спосіб застосування та дози:

Поставте відкритий флакон в приміщенні, шляхом випаровування летючих речовин попперса Reds, повітря в кімнаті наповниться інтенсивно пахнуть пахощами. Так само можна вилити частину вмісту з флакона на блюдце для збільшення площі випаровування. Дія попперса відчувається приблизно через 10-15 хвилин після наповнення кімнати ароматом. Одну пляшечки на 10 мл, як правило, можна використовувати до 1 місяця (застосовуючи 3-4 рази на тиждень).

Умови зберігання:
Попперс повинен зберігається при особливих умовах. Прохолодне темне місце, таке як холодильник, забезпечить йому збереження до 5 років, при розкритій пляшечці препарат протримається кілька тижнів. Температура повинна бути в межах + 3°C. закритим і відкритим баночках необхідно забезпечити однакову умову зберігання, тому варто їх зберігати разом. Якщо ви хочете скористатися попперсом і тільки вийняли його їх холодильника, то не поспішайте відкривати, щоб не виник конденсат на стінках флакона, він повинен зігрітися до кімнатної температури (не нагрівати самостійно).

Протипоказання і запобіжні заходи:

 • використовувати особам старше 18 років;
 • не вдихайте безпосередньо з флакона;
 • не використовувати попперс при вживанні алкоголю;
 • не застосовувати при зниженому кров'яному тиску;
 • не застосовувати при серцево судинних захворюваннях, людям страждаючим глаукомою, анемією;
 • не рекомендує приймати препарат вагітним;
 • не застосовувати зі збудниками;
 • не приймати всередину ні за яких обставин - високотоксичний!;
 • не допускати попадання на шкіру або слизову оболонку;
 • не залишати під прямими сонячними променями;
 • не нагрівати (тобто берегти від контакту з сірниками, запальничками, палаючою сигаретою тощо), тому що містять легкозаймисті та токсичні речовини.

Склад:
Речовини з яких складається попперс відносяться до n-алкілнітрітам і не є забороненим або обмеженим до продажу. Попперс створений на основі ізобутілнітріта. Ця речовина не є наркотиком і не входить у фармакологічну групу. Крім того, що даний препарат продається без рецепта, у нас він доступний і за ціною.

Об'єм: 10 мл.

Виробник: Великобританія.

НАПОВНЮЙТЕСЯ НАСОЛОДОЮ, ЖИВІТЬ З ЛЮБОВ'Ю!
Бутік для дорослих " але Табу»


Дуже дієвий, м'який і чистий продукт, після якого у Вас не буде боліти голова! Один з найбільш затребуваних видів. Досконала технологія, яка розбудить в Вас пристрасть. Безумовно розумний вибір! Екстра-сильний попперс з Великобританії. REDS дуже популярний у всій Європі і спрацьовує так само швидко, як RAVE. Всі англійські бренди мають дуже сильні ефекти, тому не дивуйтеся!

Поперс-інструкція із застосування

Попперси-непатентована назва речовин-алкілнітритів. Препарат призначений для вдихання (досить 2-3 глибоких вдиху) і служить засобом розслаблення гладкої мускулатури. Пара вдихів і... знижується тиск, судини заповнюються великою кількістю крові, що, в свою чергу, прискорює роботу серця. В результаті збільшення кровотоку, відбувається посилення відчуттів, наближене до стану невагомості, загострені дотик і смак, і в разі сексуального контакту відчуття стають гостріше, а оргазм, потужний, яскравий, триває набагато довше. Ефект зберігається протягом 3 - 10 хвилин, тому повторне використання препарату збільшує і тривалість самого сексуального акту. Летючі пари popers можна вдихати, поставивши флакон біля себе, або безпосередньо з пляшечки, що робить ефект більш вираженим. Препарат можна використовувати як на відкритому повітрі, так і в приміщенні - в цьому випадку, одного невеликого повного флакона вистачає на 1,5 - 2 години. Для прискорення отримання ефекту необхідно збільшити площу випарів, перелив вміст флакона в будь-який неглибокий посуд. Варто відзначити, що препарат виробляється у флаконах з роликом-обмежувачем. Це дозволяє уникнути випадкового витікання поперсу і занадто швидкого випаровування. З цієї причини, щоб перелити вміст флакона, потрібно акуратно вийняти ролик. Так як popers являє собою складне летюча хімічна сполука, необхідно дотримуватися ряду правил під час його вживання: ні в якому разі не приймати паралельно з енергетичними стимуляторами-наслідки можуть виявитися дуже важкими для здоров'я. З цієї ж причини категорично заборонено застосовувати поперс одночасно з наркотичними та алкогольними засобами або перебуваючи під їх впливом. Виробник не рекомендує приймати препарат вагітним, людям страждаючим глаукомою, анемією, порушеннями роботи серця і тиску. Для таких людей задоволення від прийому може бути затьмарене негативними наслідками для організму. Не приймати всередину! Інакше препарат може викликати найсерйозніші наслідки, аж до коми. Якщо ж препарат був прийнятий випадково-необхідно примусово викликати блювоту, зробити промивання шлунка, забезпечити доступ кисню. Також слід уникати потрапляння поперсу на шкірні покриви і слизову оболонку. При зберіганні поперса дотримуються наступні умови-це повинно бути темне прохолодне місце. Слід пам'ятати, що препарат проявляє свою дію, тобто випаровується, при кімнатній температурі, але при цьому нагрівати флакон не варто, він може вибухнути. Летюче з'єднання акілнітріта варто берегти від контакту з вогнем. Тобто сірники, запальнички, палаючі сигарети тощо не сумісно з поперсом. Якщо ви дотримуєтеся інструкції і не допускаєте застосування препарату одночасно з забороняють або обмежують факторами, то ніякої шкоди здоров'ю popers завдати не може.

Немає відгуків про цей товар.

Відгуки:
Схожі товари