0

Попперс Juice Zero, 10 мл (42839)

  • Ціна: 450 грн.
  • Наявність: Немає
  • ID: 42839

Характеристики

Немає на складі

star star star star star
Переглядів: 272
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті

Попперс Juice Zero, 10 мл

Попперс це неймовірно потужний засіб для швидкого розслаблення. З його допомогою ви зможете миттєво зняти напругу перед пристрасною ніччю або яскравою вечіркою.

Такий засіб допоможе вам викинути з голови всі зайві думки, щоб зосередитись на винятковому задоволенні. Він загострює відчуття, тому ви відчуватимете і сприйматимете все в кілька разів яскравіше. Поппер прискорює роботу серця шляхом розширення кровоносних судин. У вас падає тиск, завдяки чому виникає легке та приємне почуття запаморочення та невагомості.

Засіб максимально розслаблює ваші м'язи, зокрема м'язи інтимних частин тіла. Тому секс стане ще комфортнішим і приємнішим, а оргазм буде в мільйони разів яскравішим, викликаючи зірочки перед очима. Тактильність теж піднімається новий рівень, кожен дотик ніби віддає маленьким розрядом струму. Обов'язково запасіться секс-іграшками, адже вас може потягнути на експерименти. Також надягніть мереживну білизну, адже вона відчуватиметься ще приємніше і ніжніше.

Поставте у приміщенні відкриту пляшечку, засіб незабаром почне випаровуватись і просочить повітря. Для швидкого ефекту вилийте попперс у тарілку. Дія настане протягом 10-15 хвилин.

У жодному разі не треба вдихати безпосередньо. Так само не вживайте всередину і не допускайте потрапляння на шкіру та слизові оболонки. Не використовувати людям із серцево-судинними захворюваннями, глаукомою, анемією, вагітним та людям, які не досягли 18 років. Не нагрівайте та бережіть від контакту з відкритим вогнем.

Склад: Isopropyl nitrite.

Дарья 01.11.2021

о богии!!! такого ефекту я неочікувала... це просто агонь... дотики, поцілунки, секс... усе відчувається так, ніби ти десь літаєш, це АФІГЕННО. ти ніби в стані ейфорії! розслабленна на 100% і гогтова просто на все.
Дякую Вам! Раджу спробувати кожному! адже такого ви ще точного не відчували.

Марина 30.10.2021

Ефект просто казковий. Такого розслаблення я ще не відчувала ніколи

Відгуки: