0

Корінь Кордицепса Cordycers Sinensis (22991)

  • Ціна: 50 грн.
  • Наявність: Немає
  • ID: 22991

Характеристики

Тип: Таблетки
Функції препарату: Збудження; Посилення ерекції
Стать: Для чоловіків
Немає на складі

star star star star star
Переглядів: 1060
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті

Остання розробка китайської медицини!

Препарат для потенції вірно послужить в посиленні чоловічого здоров'я, щоб в потрібний момент будь-який чоловік міг залишити про себе незабутні враження ... Відмінно забезпечує стійку ерекцію, викликає затримку сім'явиверження.

Показання: недостатньо стійка ерекція, імпотенція, простатит і аденома простати, слабкість в колінах і попереку, передчасна еякуляція, проблеми з утворенням сперми, низька сексуальна витривалість.

Кордицепс китайський( Cordyceps Sinensis): Історія застосування кордицепса в Китаї налічує кілька тисяч років. Рідкісний сумчастий гриб (аскоміцет) росте в суворих гірських умовах на висоті 3500 м над рівнем моря. Він володіє унікальним циклом розвитку, який складається з стадії личинки і стадії рослини, тому в давньокитайських трактатах кордицепс згадується як "двоєдине істота". Рослина володіє винятковими цілющими властивостями. Його біоактивний склад відображає надвисоку здатність до виживання, тому за силою імуномодулюючого впливу на організм кордицепс не має собі рівних.

До складу екстракту входять незамінні амінокислоти, ненасичені жирні кислоти, полісахариди, вітаміни, А також 77 мікро - і макроелементів, які беруть участь у всіх фізіологічних процесах в організмі, Кордицепс забезпечує оптимальну інтенсивність обмінних процесів в організмі, тим самим підвищуючи його життєвий тонус і відновлюючи баланс регулюючих систем.

Кордицепс - це засіб, що надає особливу дію на ту частину мозку, що відповідає за сексуальне збудження. Також в процесі його застосування відзначається активізація функцій статевих органів-підвищується сексуальний потяг, відзначається збільшення тривалості статевого акту, посилюються приємні відчуття.

Кордицепс китайський ( Cordyceps sinensis) - це рідкісне сировину, яке є дивним природним з'єднанням представників флори (гифа і міцелій гриба виду ріжків) і фауни (личинка метелика, на якій паразитує цей гриб), що не має аналогів за своєю формою і властивостями в природі.

Історія застосування кордицепса в Китаї в якості лікувально-відновлюючого препарату налічує близько півтори тисячі років.

Кордицепсу приписується велика слава як засобу, який " відновлює нирки і зволожує легені; зупиняє кровотечу і видаляє мокротиння; може вилікувати від сотні хвороб і безлічі недостатностей». Йому також приписують властивість " заповнювати насіння, покращувати струм життєвої енергії, спеціально «ремонтувати» Мінмен Ворота життя».

Як показали дослідження сучасної медицини, вітаміни і мікроелементи, що входять до складу Кордицепса (вітаміни А, РР, В12; магній, кальцій, цинк та ін.) здатні покращувати роботу мозку, підтримувати здоров'я мозку, освіжати сприйняття, покращувати функції мислення.

Кордицепс здатний покращувати кровопостачання судин серця і мозку, підвищувати поріг збудливості нервової системи, стимулювати процес активації клітин головного мозку, покращуючи життєдіяльність нервової системи і функції пам'яті.

Існує думка, що кордицепс несе в собі інформацію надвисокої здатності до виживання, і це цілком виправдано.

Кордицепс вважається традиційним китайським фітотерапевтичним засобом. За ефективністю свого адаптогенного дії він стоїть в одному ряду з женьшенем і пантами оленя.

До складу Кордицепса входить 77 мікро і макроелементів, більше 80 типів ферментів, незамінні амінокислоти, ненасичені жирні кислоти, кардіципін, кардідепсовая кислота, аденозин, аденін і т.д. однак дози вітамінів і мінералів не є високими. Тому дані харчові добавки не можуть викликати симптомів передозування.

Незважаючи на різноманітність речовин, що входять до складу вищих грибів, основним діючим початком є полісахариди, що володіють імунорегуляторним і антиоксидантну дію.

Склад: на основі скарбу китайської нації - гриба Кордицепса, корінь женьшеню та інші рослинні екстракти.

Прийміть не більше 1-ої капсули за 15-20 хвилин до сексу, запиваючи водою.

З метою профілактики чоловічих захворювань і підвищення життєвого тонусу приймайте 1 пігулку один раз в три дні перед сном.

Ціна вказана 1 капсулу
Александр 28.11.2015

а побочьные ефекты есьть

Валера 28.11.2015

Тоже доволен результатом, пропил курсом для профилактики, чувствую себя отлично. Спасибо.

Вадик 19.11.2015

чёткие таблетки,раньше брат пару штук,теперь в бардачке всё время пачка для подстраховки лежит, а то их слишком быстро разбирают в магазинах

Dak 16.11.2015

отличный препарат, спасибо за совет. Действие на протяжении недели!

ol69gas 25.10.2015

Добрый день) Да, Вы правы. Кордицепс Синенсис это уникальное растение, богатое на незаменимые аминокислоты,ненасыщенные жирные кислоты, полисахариды, витамины, а также 77 микро- и макроэлементов, которые участвуют во всех физиологических процессах в организме. Спасибо за оставленный отзыв, и приятных покупок!)

ВigMen 25.10.2015

Кстати, этот кордицепс он на самом деле единственное растение которое превосходит женьшень. Покруче будет даже чем шарики женьшеневые.

ol69gas 18.10.2015

Кирилл, спасибо за положительный комментарий) Мы тоже очень рады, что смогли, порадовать наших клиентов наличием такого уникального и чудодейственного препарата, как Корень Кордицепса! Приятных покупок)

Керя 18.10.2015

Ух ты!) Круто! Наконец-то гималайское золото добралось и до Украины!Не придется больше заказывать с Китая через знакомых-знакомых. Ребята, рекомендую всем чудо гриб! Принимаю давно кордицепс давно для профилактики - Омоложение всего организма налицо! А о проблемах с мужским здоровьем вообще забыл!

Відгуки:
Схожі товари