0

Червоний мураха African red ant (22992)

  • Ціна: 60 грн.
  • Наявність: Немає
  • ID: 22992

Характеристики

Немає на складі

star star star star star
Переглядів: 665
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті

Препарат для потенції на основі витяжки африканських червоних мурах.

Червоний мураха капсули для підвищення потенції мають повністю натуральний склад, один з компонентів препарату є екстракт з червоного мурашки, природного афродизіака, здавна відомого в китайській медицині.

Препарат для чоловіків червоний мураха здатний надати швидкий ефект і продовжити ерекцію, збільшивши при цьому обсяги статевого члена. Препарат допоможе вам продовжити статевий акт, надасть терапевтичний вплив на організм і буде перешкоджати виникненню імпотенції, розвитку хвороб простати і раннього сім'явиверження, а також посприяє тривалої ерекції. Швидко відновлює обсяг сперми, збільшує сексуальну силу, підвищує виживаність спермотозоидов!

Препарат діє 180 годин без побічних ефектів, не викликає звикання. Алкоголь на терапевтичну дію таблеток ніяк не впливає.

Призначення: Препарат показаний особам, що страждають імпотенцією, раннім сім'явипорскуванням, сексуальними дисфункціями, простатитом, а так само чоловікам з невеликим розміром пеніса.

Спосіб вживання і дозування: випити 1 капсулу за 15-20 хвилин до статевого акту, для кращого ефекту в сексуальній активності. Препарат діє 180 годин.

При терапевтичних цілях препарат приймається по одній капсулі раз в три дні.

Протипоказання: не перевищувати дозування: не приймати більше 1 таблетки протягом 24 годин. Якщо ерекція виникає постійно або проходить без сім'явиверження, випити велику кількість холодної води.

Antonygug 20.10.2015

Здравствуйте!

binary options options
черный список бинарных опционах

http://zareformu.ru/robot-binarnyh-opcionov.php

Відгуки:
Схожі товари