24h Цілодобова доставка по Києву
0

Крем для збільшення пеніса перський шах Bioritm, 50 мл (8546)

  • Ціна: 495 грн.
  • Наявність: Є
  • ID: 8546

Характеристики

Основа: Рослинна
Особливості препарату: Органічний; Нейтральний
Призначення препарату: Для члена
Тип: Мазь
Функції препарату: Посилення ерекції; Збільшення члена
Объем: 50 мл.
Стать: Для чоловіків
Виробник: Bioritm
Країна: Росія

star star star star star
Переглядів: 19600
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті

Крем для збільшення пеніса перський шах Bioritm, 50 мл 

"Перський шах" - комбінований продукт.
До його складу входять наступні компоненти: екстракти женьшеню, нотогінсенга, гінкго білоба, каштана кінського, іглиці шипуватої, масло смоли імбиру, емульсійний віск, лаурил метикон кополіол, диметикон, карбомер, триетаноламін, пропіленгліколь, октілоктаноат, метилпарабен, пропілпарабен, вода.

Для чоловіків. Фармакологічні властивості і показання до застосування Крем «перський шах» призначений для догляду за чоловічим статевим членом.
Надає зволожуючу, живильну і тонізуючу дію. Підсилює приплив крові, позитивно впливаючи на ерекцію.
Спільно зі спеціальними вправами або медичними виробами (вакуумна помпа, екстензор) може використовуватися для збільшення розмірів чоловічого статевого члена.

Спосіб застосування і режим дозування

Для догляду за статевим членом і поліпшення ерекції – наносити на стовбур і головку статевого члена і втирати легкими масажними рухами, щодня курсом 10-14 днів.

Для збільшення розмірів чоловічого статевого члена-використовувати згідно з інструкцією.

Існує як мінімум три варіанти застосування крему "перський шах" з метою поступового збільшення розмірів чоловічого статевого члена:

- крем + спеціальні фізичні вправи; – крем + вакуумна помпа (масажер); - крем + екстензор.

Однак не можна забувати, що процес збільшення чоловічого члена вимагає багато певного часу і терпіння.

Якщо ви насправді хочете подовжити свій пеніс, то потрібно бути готовим приділяти щодня по 15-20 хвилин цього методу, по крайней мере, п'ять разів на тиждень.

Метод 1: крем + спеціальні фізичні вправи. Це дуже простий метод, заснований на принципі «доїння», який найбільш ефективний для посилення і збільшення довжини волокон тканин і пенільних звивин. Завдяки цьому методу чоловік може домогтися подовження свого члена від одного сантиметра до 2,5 за чотири-шість тижнів вправ. Деякі з них за рік таких вправ зуміли майже подвоїти розміри свого пеніса як в спокійному, звичайному стані, так і в стані ерекції. Для досягнення оптимальних результатів член повинен бути ні м'яким, ні твердим. Ні м'який стовбур, ні затверділий не в змозі реагувати на будь-який метод подальшого розвитку статевого органу. Тільки при такому стані члена, який чоловіки називають «напівстоячим», метод «доїння» може викликати гіпертрофію тканин і за рахунок цього подовження пеніса. "Доїння" члена-це дуже проста вправа, що сприяє збільшенню волокон тканини і пенільних звивин. Чоловік повинен приступати до цієї вправи голим або хоча б оголеним нижче пояса (талії). Бажано, щоб він стояв навпроти дзеркала. На самому початку потрібно рясно змастити член, що знаходиться в спокійному стані, кремом «перський шах", почекати 3-5 хвилин, щоб він як слід, вбрався для подальшого енергійного " доїння», потім можна приступати до вправи, яке складається з двох етапів:

1. Великим і вказівним пальцем починають масажувати головку члена зверху вниз, але роблять це не дуже сильно. З'єднайте великий палець з вказівним пальцем і обхопіть "кільцем" стовбур члена біля самої основи. Міцно його стисніть - ви відчуєте під пальцями пульсацію крові. Легке порушення кровообігу призводить до того, що дуже скоро м'який спочатку член починає набухати, але «доїння» потрібно продовжувати тільки вже двома руками і в певному ритмі. Розтисніть пальці. Потім повторіть вправу, стискаючи в кільце двома пальцями різні частини стовбура від основи до голівки (головку стискати не треба). Кожну частину потрібно стискати 10-15 секунд і переходити до наступної. Стиснення збільшують приплив крові до печеристих тіл. З часом ці простори збільшуються і можуть приймати і утримувати більший обсяг крові. Тиск на стовбур члена не повинно викликати у вас неприємних відчуттів. Якщо член недостатньо розбух, потрібно виконати п'ятдесят енергійних, жорстких «доїння» і повторювати цю процедуру протягом п'яти днів, після чого зробити дводенну перерву. Потім потрібно продовжити процедуру, збільшивши частоту "доїння" до ста в день. Ви помітите, що після перших сеансів ваш член подовжився. Час процедури 3-5 хвилин.

2. Укладіть в» кільце " великим і середнім пальцями підставу стовбура члена. Потім обхопіть його долонею. Натиснувши сильніше на стовбур, проведіть затиснутим кулаком по члену до його головки. Уявіть, що ви» доїте " себе. Як тільки права рука досягне головки, починайте знизу теж рух лівою рукою. Поперемінно міняйте» доящие " руки. Кожен такий "качок" повинен тривати 3-4 секунди. Якщо ви будете правильно виконувати вправу, то побачите, як з посилюються тиском член набухає все більше, так як все більше крові проникає в запалі тіла. Починайте з двадцяти "доїння", до кінця другого тижня збільшуйте їх число до 100-150. Час процедури - 10-15 хвилин.

Якщо в процесі виконання вправи член затвердіє-припиніть стимуляцію і чекайте, коли ерекція частково ослабне, або продовжуйте до сім'явиверження. Потім можна вправу відновити.

Після завершення "доїння" рекомендується 25-50 разів потрясти пенісом вгору і вниз, щоб домогтися його гнучкості і послабити напруженість тканин.

Повторюйте вправу протягом п'яти днів, після чого зробіть дводенну перерву. Ви помітите, що після перших сеансів член подовжився. Так, звичайно, ледь помітно! Але це "ледве" за місяць вправ призведе до значного подовження вашого члена. Після завершення "доїння" чоловікам рекомендується 25-50 разів потрясти пенісом вгору і вниз, щоб домогтися його гнучкості і послабити напруженість сполучних тканин. Після того як бажаючий домігся потрібного йому розміру (на це йде від декількох місяців до року), «доїння» можна здійснювати не так часто, може, приблизно раз на тиждень. Вік чоловіка і первісна довжина його члена в даному випадку значення не мають. Найголовніше-виконати ці вправи тільки при частковій ерекції члена.

Застосування крему "перський шах" вкрай важливо для даної вправи з двох підстав:

- він підсилює кровообіг, що на порядок підвищує ефективність процедури; - він грає роль мастила, запобігаючи травматизацію тканин статевого члена під час енергійного виконання вправи.

Метод 2: крем + вакуумна помпа (масажер). Принцип методу і частота процедури не відрізняється від методу 1. Замість фізичного впливу, покликаного посилити приплив крові і розтягнути тканини, використовується помірний вакуум. Для підтримки неповної ерекції необхідно періодично відновлювати тиск. Після завершення стимуляції рекомендується 25-50 разів потрясти пенісом вгору і вниз, щоб домогтися його гнучкості і послабити напруженість сполучних тканин. Як і в першому методі, важливі два моменти-регулярність і використання крему»перський шах".

Завжди потрібно уважно ознайомитися з інструкцією на вакуумну помпу. Можна використовувати будь-яку вакуумну помпу, куплену окремо, або в складі комплекту з кремом «перський шах».

Крем "перський шах" виконує дві функції:

- є мастилом, яка обов'язково використовується при застосуванні помпи (забезпечує ковзання по стінках і підвищує герметичність); – багаторазово підсилює приплив крові, що полегшує процес, підвищує ефективність процедури, прискорює і наближає настання бажаного результату.

Крем наноситься на головку і стовбур статевого члена за 5 хвилин до застосування вакуумної помпи. Якщо змащуючого дії крему недостатньо (припустимо, він вбрався), для зниження «підсмоктування» повітря можна нанести на кільце ущільнювача помпи будь-яку мастило на водорозчинній основі («Окей для двох», «насолода», «MW2», «MW3»).

Метод 3: крем + екстензор. Використовується екстензор згідно рекомендації лікаря та інструкції для медичного застосування. Крем» перський шах " застосовується не рідше 1 разу на день для підвищення ефективності методу.
Виктор 07.06.2020

Использую один раз в день для мануальных упражнений после гидропомпы. Прилив крови и разогрев очень хорошо чувствуются. Прирост вместе с помпой плюс 1 см за месяц. Советую всем отличная вещь!

Инна 25.05.2020

Замечательный гель купили с мужем на пробу, очень понравились ощущения раньше такого не пробовали.)) Теперь хотим перепробовать все вкусовые гели, уверенны что эффект будет не хуже.

Аноним 17.03.2020

Чудо средство! Мужики, результатом доволен

Саша 23.07.2018

(Этот крем+экстендер)Занимаюсь с экстерьером пенимастер про уже 3 мес. (Сделал операцию по надсечению связки). 4 подхода в день по 40 -60 минут на максимальном натяжении (это не очень приятно...приходиться терпеть). Перерыв не менеи 20 минут. После подхода лёгкий массаж в теплой воде - после, сразу массаж с этим кремом (возобновляет приток крови и хорошо стимулирует пенис) далее перерыв около 30 минут. Пенис был 11 см - через 3 мес стал 13.5 см. Пью комплекс витаминов и минералов + 3 сырых яйца в день, бросил пить курить и активно занимаюсь лёгкой атлетикой. Рост пениса пошел только после того, как бросил вредные привычки, стал вести здоровый образ жизни и на экстендере стал делать максимальное натяжение и стал правильно питаться. Первый месяц получалось только половина натяжения пока не привык к максимальному.

Ольга 13.08.2017

Моему мужу хорошо помогает и нету аллергии на компоненты.

Виктор 30.06.2017

Как постоянный покупатель буду говорить как есть, очень хороший крем только его и беру.

Борис 18.06.2017

Посоветовали в интернет магазине купить в комплексе с помпой вот вторую неделю делаю, и замечаю что есть результат.

Ваня 05.05.2017

Использую вместе с помпой, результатом доволен.

Богдан 29.04.2017

Беру второй раз уже, результат медленно но верно.

Дима 20.04.2017

Теперь работаю как конь отличный крем всем советую.

Катя 09.12.2015

Я купила другу, ему очень понравился как член увеличился и стал более чувствительным а потом я купила парню. Девушки. Эффект меня поразил.

Кент 26.11.2015

Этот крем лучший из того что я пробовал. Кроме увеличения у меня еще улучшилась эрекция в разы и половой акт продлился.

Стас 24.11.2015

Этот крем реально работает! Пацаны, берите. не пожалеете! Перед сексом отлично возбуждает. а если применять ежедневно. да еще и с помпой... Результат заметен уже через неделю!

Відгуки:
Схожі товари