0

Збільшення грудей

|
Сортувати:
Показувати:
Сторінка:
Основа: Водна
Особливості препарату: Органічний; Нейтральний; Без аромату; Без смаку
Призначення препарату: Для грудей
Тип: Крем
Функції препарату: Збільшення грудей
Объем: 125 мл.
Стать: Для жінок
Цена 800 грн.
В наявності
Призначення препарату: Для грудей
Тип: Гель
Функції препарату: Збільшення грудей
Объем: 150 мл.
Стать: Для жінок
Немає на складі
Призначення препарату: Для грудей
Тип: Гель
Функції препарату: Збільшення грудей
Объем: 150 мл.
Стать: Для жінок
Немає на складі
Объем: 50 мл.
Стать: Для жінок
Немає на складі
Тип: Крем
Объем: 120 мл.
Стать: Для жінок
Немає на складі

Маленькі груди часто призводить жінок до думки про її збільшення. Ідеї про пластичну хірургію відвідують і тих, чий бюст з часом втратив пружність і еластичність. Але клопоти, гроші і біль, пов'язані з інвазивною хірургією, часто не дозволяють жінкам зважитися на пластику. Альтернативним варіантом стає засіб для збільшення грудей.

Порівняно з вартістю операції, ціна на такі засоби в секс-шопі NO TABOO здасться вам абсолютно незначною. Порівняйте ціни на аналогічні товари в секс-шопах Києва та України, ви остаточно переконаєтеся в їх демократичності. 

Як працюють креми для збільшення грудей?

Коли жінка проходить статеве дозрівання, її організм природним чином збільшує викид таких гормонів, як естроген і прогестерон. Саме вони відповідають за ріст грудей. Генетика і тривалість статевого дозрівання також впливають на формування форми і розміру грудей.

З віком виділення корисних гормонів сповільнюється, тому шанси на подальше зростання повністю зникають. Ось тут-то і виникає потреба в засобах для збільшення грудей. Вони усувають негативний вплив гормонів і запускають процес зростання.

Протидіючи негативним ефектам, вони знову вводять корисні гормони в організм, імітуючи природний процес росту. Перевага гелів для збільшення грудей в тому, що вони можуть використовуватися жінками в будь-якому віці.

Особливості вибору крему

Можна переконатися, що обраний крем для збільшення грудей виявиться ефективним, якщо уважно вивчити його склад.

Жіночі груди в основному складається з жирів і залоз. Шари жиру, які оточують залозу, визначають її фактичний розмір і форму. Використання крему призводить до збільшення кількості шарів жирових клітин. Розмір внутрішніх м'язів і залоз при цьому залишається незмінним.

Визначити, чи принесе гель для збільшення грудей результат, можна за інгредієнтами його складу. Всі натуральні речовини високої якості мають схожий склад. Важливим елементом є гидрірованний поліізобутен. Він грає важливу роль в збільшенні грудей. Інгредієнт дозволяє жировим клітинам розширюватися і стимулює груди до накопичення додаткових жирових елементів. Перш ніж замовити мазь для збільшення грудей, важливо:

  • прочитати відгуки про бренд; 
  • уважно вивчити склад; 
  • проконсультуватися з менеджером магазину; 
  • вивчити інструкцію по застосуванню. 

Обов'язково переконайтеся, що у вас немає протипоказань до інгредієнтів, які використовуються в складі гелю.

Скільки часу потрібно, щоб побачити результати?

При використанні натуральних кремів для збільшення грудей результати зазвичай видно після двох або трьох місяців щоденного застосування. Результат буде індивідуальний в кожному окремому випадку. Іноді жінки бачили позитивні зміни вже через кілька тижнів. Тут все залежить від особливостей вашого тіла. Жіночий організм може реагувати по-різному. Строго дотримуючись режиму, ви гарантовано побачите бажані зміни.

Де можна купити крем для збільшення грудей?

Багато жінок досягли бажаних результатів завдяки застосуванню натуральних кремів. Це дешева альтернатива, яка допомагає уникнути дорогих витрат на операцію. Таке безопераційне збільшення грудей, їх підтяжка і повернення їм природної пружності дозволяє економити не тільки ваші гроші. Такі креми не завдають шкоди шкірі і не залишають після себе шрамів на вашому тілі. Чого не можна сказати про інвазивну хірургію.

В NO TABOO ви можете вибрати і замовити не тільки мазі, але і інші засоби для збільшення грудей. Ви можете купити спеціальні помпи і реалістичні імпланти грудей. Вибрати відповідний вам варіант можна виходячи з відгуків покупців або проконсультувавшись з менеджером секс-шопа.

❤️ Де купити товари з категорії Збільшення грудей ❓ - +

❤️ Замовлення, оплата та доставка товару з категорії Збільшення грудей - +

❤️ Чому варто обрати в подарунок товар з категорії Збільшення грудей ❓ - +

❤️ Акційні пропозиції - +