24h Цілодобова доставка по Києву
0

Чоловіча есенція феромона (12787)

 • Ціна: 575 грн.
 • Наявність: Немає
 • ID: 12787

Характеристики

Категорія: Духи для чоловіків з феромонами
Основа: Масляна
Особливості: Без аромату; З феромонами
Призначення: Для тіла
Тип: Спрей
Функції: Спокушання; Збудження
Об'єм: 5 мл.
Стать: Для чоловіків
Країна: Польща
Немає на складі

star star star star star
Переглядів: 2118
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті

Есенція феромона Pheromon 50, 5 ml
Тип аромату * Чоловічий
Феромони * 50 %
Ємність * 5 ml
Тип парфумерії * Духи
Основа * Масло


Аромат

 • Без запаху
  Ідеальний вибір для залучення протилежної статі. Даний вид духів можна використовувати спільно з іншими улюбленими ароматами так, як ця туалетна вода не містить запаху.

  Pheromon 50
  В ароматичної Масляної есенції PHEROMON 50 міститься синтетичний феромон (2-ACETILTHIOPENE), за своїми властивостями ідентичний натуральному АНДРОСТЕНОЛУ і АНДРОСТЕНОНУ.

  Есенція наноситься на зап'ястя рук, завушну область, і шию. тобто ті місця, де відбувається найбільш швидке випаровування діючих речовин.

  Синтетичний феромон практично не має запаху і не викликає алергії. Не містить спирту

  АНДРОСТЕНОН-феромон сексуального залучення, який передає агресивну сексуальність. Цей феромон створює агресивну сексуальну домінанту володаря запаху. Присутній як у чоловіків, так і у жінок. Однак у жінок він міститься в мізерно малих кількостях в порівнянні з чоловіком. Чоловік, носій АНДРОСТЕНОНА, буде завжди в центрі уваги, його поведінку навколишні жінки будуть сприймати як лідируюче. В очах оточуючих носій АНДРОСТЕНОНА-чоловік агресивний, з яскраво вираженою сексуальністю, напористістю, виділяється, перш за все, через сексуальну складову, що притягує багатьох на інстинктивному рівні.

  АНДРОСТЕНОЛ-присутній у чоловіків і у жінок. Андростенол викликає романтичні почуття, дружнє розташування до власника запаху, роблячи його більш доступним в плані спілкування, розташування до себе оточуючих. Створює ауру юності і здоров'я, яка розцінюється оточуючими як здатність до відтворення потомства, що є додатковим фактором залучення сексуальних партнерів.

  Феромони виділяються спеціальними залозами, що знаходяться безпосередньо в шкірних покривах тієї чи іншої тварини або людини. Велика частина статевих феромонів виробляється у людини в районі носогубних складок, грудей, анально-геніатальной області і пахвових западин. Запахами ці феромони практично не володіють, але діють в дуже малих кількостях на рецептори, які контролюють статеве бажання, статеву готовність, глибокі емоції, рівень гормонів, плодючість, турботу про дітей, зрілість, агресію або покірність і ін Вперше ці речовини були виявлені у тварин - африканської сивет (цибетон) і кабарги (мускон). Вчені звернули увагу на те, що в шлюбний період самець і самка одного виду завжди знаходять один одного, навіть якщо вони знаходяться на значній відстані.

  Ці речовини, потрапляючи в повітря, сприймаються чутливими рецепторами органів нюху, які передають збудливий сигнал в кору великих півкуль, тим самим налаштовуючи сприйняла їх особина на статевий контакт.

  Ідея додавати ці речовини в духи була швидко підхоплена виробниками косметики для поліпшення сексуального життя, а подальші вивчення складу і властивостей феромонів, а саме вибіркової дії цих речовин на протилежну стать, дозволили створювати різностатеві духи (чоловічі і жіночі).

Олег 16.07.2016

Работаю в женском коллективе и эти духи меня не раз выручали))

Відгуки:
Схожі товари