0

Духи з феромонами чоловічі PHERO-MUSK GREY, 50 ml (25206)

  • Ціна: 950 грн.
  • Наявність: Немає
  • ID: 25206

Характеристики

Категорія: Духи для чоловіків з феромонами
Основа: Спиртова
Особливості препарату: З ароматом; З феромонами
Призначення препарату: Для тіла
Тип: Спрей
Функції препарату: Спокушання
Объем: 50 мл.
Стать: Для чоловіків
Виробник: Aurora
Країна: Польща
Немає на складі

star star star star star
Переглядів: 1257
Цілодобова
доставка по Києву
Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
Товар доставляється
в непрозорому пакеті

Косметика з додаванням феромонів, ароматичних атрактантів або афродизіаків - це перевірений спосіб привернути увагу жінок і викликати інтерес, хвилювання і прагнення до більш тісного контакту.

Phero Musk Grey - це препарат з дуже чоловічим ароматом, створений, щоб викликати у жінок бажання і еротичне збудження, якому вони не зможуть встояти. Аромат був складений таким чином, що він особливо сильно діє на жінок!
Феро мускусний сірий має виразний, дуже чоловічий аромат, з ноткою, придатною для всіх випадків.
Спробуйте Phero Musk grey і подивіться, як його чоловічий аромат впливає на жінок у Вашому оточенні.

Чи знаєте ви, що:

Феромони-це хімічні речовини, вироблені тваринами або рослинами, які використовуються для залучення протилежної статі. Більшість феромонів є летючими речовинами, які викликають реакцію вже в мінімальній концентрації. Феромони діляться на кілька груп, через їх властивостей, способу дії і функції. Статеві феромони відіграють роль ароматичних атрактантів і використовуються для залучення протилежної статі і можуть впливати на їх поведінку. Статеві феромони, що додаються в парфумерію або іншу косметику, можуть мати властивості сексуального атрактанта як для чоловіків, так і для жінок.

Спробуйте Phero Musk Grey, якщо:

Ви хочете завести нових друзів,

Ви хочете отримати більше уваги від жінок ви плануєте зустріч з жінкою, до якої Ви хочете викликати інтерес,

Ви хочете привернути увагу навколишнього середовища всі важливі ситуації, в яких ви хочете домогтися успіху.

Про бренд:

AURORA-виробник високоякісної парфумерно-косметичної косметики, що працює на польському ринку з 1999 року. Продукти AURORA поєднують в собі найвищу якість та інновації з увагою до задоволеності клієнтів. Відданість справі, інновації та досвід дозволяють нам пропонувати широкий спектр продуктів, що користуються репутацією і визнанням користувачів. Спеціалізація AURORA-парфумерна косметика: парфумерія, ароматичні атрактанти і парфумерія з додаванням феромонів, створена на основі парфумерних компонентів від найавторитетніших європейських постачальників, в основному з Франції, Італії та Іспанії.

У нашому секс-шопі NO TABOO в Києві найбільша колекція жіночих і чоловічих парфумів з феромонами серед секс-шопів в Україні, саме тому тисячі покупців вибирає купити найсексуальніші аромати саме в нашому секс-шопі. 

А бонусом для вас стане безкоштовна доставка з секс-шопу по всій Україні. 

Богдан 30.01.2020

Такие мне уже когда-то дарили. Очень понравился аромат. Нашёл у вас на сайте вот, и очень доволен. Доставили буквально за несколько часов. Теперь рекомендую ваш магазин всем знакомым

Відгуки:
Схожі товари